Menu
Zamknij

Czarny Potok Resort SPA & Conference ****

Alpejski kurort u stóp Jaworzyny

Z jednej strony malownicze otoczenie beskidzkiej doliny, z drugiej piękne wnętrza, łaźnie zdrojowe, gabinety spa i atrakcje dla dzieci w hotelowych Kids Clubach i salonie gier. 

Położony u stóp Jaworzyny Krynickiej ekskluzywny Hotel Czarny Potok to dowód na to, że luksus i natura mogą iść w parze. To idealne miejsce na wypoczynek dla miłośników białego szaleństwa i wspinaczek górskich. Wyciąg narciarski znajduje się w odległości 900 m. Na gości czekają nowocześnie urządzone, komfortowe pokoje, restauracje, Chata Góralska i bliskość beskidzkiej przyrody.

Krynica-Zdrój to jeden z największych kurortów narciarskich w Polsce.

Podczas świąt Bożego Narodzenia, Sylwestra i ferii zimowych hotel przygotował specjalne, pełne atrakcji pakiety: noclegi ze smacznymi śniadaniami i obiadokolacjami oraz zabiegi w wyjątkowym górskim spa. Nie zabraknie też innych, ciekawych wydarzeń, takich jak: koncert kapeli góralskiej Baciary, występ Cygańskiego Teatru Muzycznego TERNO, wizyty Świętego Mikołaja z prezentami dla najmłodszych podczas uroczystej kolacji wigilijnej, warsztatów wokalno-muzycznych dla dzieci z nauką kolęd i finałowym koncertem 25 grudnia podczas pakietu świątecznego czy pokazu sztucznych ogni podczas pakietu sylwestrowego.

W czasie ferii, hotel zapewni narciarzom transport ski busem na stoki oraz przechowywanie sprzętu w profesjonalnej narciarni. A po zimowym szaleństwie zaprosi na après-ski przy dźwiękach regionalnej muzyki w Chacie Góralskiej. Dodatkową atrakcją będzie multimedialna prelekcja Adama Bieleckiego - przebieg zimowej wyprawy na K2 z akcją ratunkową na Nanga Parbat.

Udogodnienia

Kontakt

Hotel Czarny Potok Resort SPA & Conference ****

ul. Czarny Potok 65
Krynica-Zdrój 33-380
woj. małopolskie
tel. 74 869 20 45
rezerwacje@czarnypotok.com
czarnypotok.com
CENY
od 299 zł za pokój
od 575 zł za pokój typu junior suite