Menu
Zamknij

Rezydencja Gubałówka

Relaks na samym szczycie góry

Malownicze widoki, niezliczone trasy pieszych wędrówek, czyste górskie powietrze. To właśnie w Zakopanem bije serce polskich gór.

Rezydencja mieści się na samym szczycie Gubałówki i doskonale wykorzystuje swoje położenie. Z większości 64 pokoi i apartamentów możecie zobaczyć wspaniałą panoramę Tatr Polskich, a przy dobrej pogodzie nawet i część Słowackich oraz pasmo Babiogórskie.

hotele w zakopanem rezydencja gubałówka

Te widoki świetnie dopełniają wnętrza, w których surowość łączy się z nowoczesną elegancją. Nie ma wątpliwości, że jest „po góralsku” – detale jak drewniana ściana czy wzór na tapecie ocieplają wystrój. Dodatkowo, każdy pokój jest wyposażony zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz lodówkę. 

Rezydencja Gubałówka to miejsce, w którym możecie cieszyć się polską przyrodą z całą rodziną.

Kolejną zaletą miejsca jest strefa wellnes ukryta w podziemiach. Na miejscu zrelaksujecie się w basenie, jacuzzi. Jest też brodzik dla dzieci. W kompleksie saun i gabinecie masażu zregenerujecie się po zimowym szaleństwie.

Górale wiedzą, jak dobrze zjeść. W hotelowej restauracji Kiyrnicka by Saguła nakarmią was regionalnie i lokalnie, w nowej, często zaskakującej odsłonie. O zgodność z dzisiejszymi trendami zadba Sławomir Saguła, który tradycyjne dania podkręca współczesną wiedzą o gotowaniu i nowoczesnych gustach. Spróbujecie tu całej gamy polskich dań i smaków w najlepszej oprawie. 

Gubałówka to jedno z najbardziej znanych miejsc w Zakopanem. Z pasma górskiego znajdującego się na wysokości 1126 m n.p.m. rozpościera się malownicza panorama Tatr. Ale warto tu wejść lub wjechać koleją linowo-terenową, nie tylko dla imponujących widoków. Zimą przygotowano całą gamę atrakcji!

Na górze działa profesjonalny snowpark, gdzie na narciarzy i snowboardzistów czekają skocznie, poręcze, raile, boxy oraz przeszkody niespodzianki. Są też place zabaw dla dzieci. Łyżwiarzy zachwycą widoki z najwyżej położonego lodowiska w Polsce (1123 m n.p.m.) – zimą możecie korzystać z niego codziennie. Jeśli wolicie spacerować, wybierzcie się na przechadzkę łagodną trasą grzbietem Gubałówki na Butorowy Wierch. A po aktywnościach na śniegu odpocznijcie w wygodnym leżaku, podziwiając piękno polskich gór.

Udogodnienia

Kontakt

Rezydencja Gubałówka

ul. Butorów 6
Kościelisko 34-511
woj. małopolskie
tel. 18 532 50 00
recepcja@rezydencjagubalowka.pl
rezydencjagubalowka.pl
CENY
od 300 zł za pokój
od 600 zł za apartament